Adres:
Yeşilkent Mh. 453 Sk. Avcılar
Bize Yazın:
[email protected]
Bizi Arayın:
+90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Google Reklamları

Esenyurt Google Reklamları

            Web tasarım, grafik tasarım, matbaa, dijital baskı alanlarında hizmet vermekte olan firmamız Esenyurt google reklamları gibi reklam hizmetleri de sunmaktadır. İnternet dünyası sürekli olarak bir gelişim halinde olduğundan, bu alandaki gelişmeler takip edilerek, müşterilerin ihtiyaçlarına göre hizmet verilir. Doğru projeyi oluşturmak için gerekli adımlar atılır. İnternet ortamında popülerliğini artırmak isteyen firmalar ise, reklam hizmetini almayı tercih ederler. Bu alanda en çok kullanılan reklam modeli de, Google reklamlarıdır. Çünkü kullanıcılar arama motoru olarak genellikle Google arama motorunu kullanmaktadır. Google reklamları ise, Google Adwords ve Google Adsense’dir. Böylece ziyaretçiler arama motorunda gezinirken reklamlara rastlayabilmektedir.

 Google Adwords Reklamları

            Reklam verecek firmalar çoğunlukla Esenyurt google reklamları hizmeti almaktadır. Bu hizmet içerisinde yer alan Adwords reklamları sayesinde reklamlar en üst sıralarda çıkabilmektedir. Belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda reklamlar sayfanın sağında ya da alt kısmında çıkabilmektedir. Firmalar bu hizmeti alabilmek için url, başlık ve metin gibi ihtiyaçlar için gerekli bütçeyi ayırmalıdır. Gün geçtikçe gelişen sosyal medya ve teknoloji kişilere farklı seçenekler sunabilmektedir. Bu gelişmeleri yakından takip eden firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde sizler de web sitelerinizi en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Bu alanda gelişim göstermek için reklam hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Adwords reklam hizmetinde anahtar kelimeler üzerinden çalışmalar yapılarak, müşterilere ihtiyaçları doğrultusunda bir hizmet verilmektedir.

 Google Adsense Reklamları

            İkinci bir reklam ağı olan Google Adsense reklamları Esenyurt Google reklamları kapsamında hizmet olarak verilebilmektedir. Bu reklam sisteminde, web site içerikleri üzerinden çıkış yapılabilmektedir. Sitede yer alan içerik ve ziyaretçi sayılarına göre metin ve görüntülü reklamlar eşleştirilmektedir. Ürününü tanıtmak isteyenler bu reklamları kullanabilir. Reklam vermek isteyen firmalar her reklam için değişik bir ücret ödemektedir. Dolayısıyla kazanacakları ücret de değişik olacaktır. Adsense reklamlarında reklam alanları kullanılabilir hale getirilmektedir. Yüksek ödeme yapanlar görüntülenebilmektedir. Web sitede verilen reklam ödemelerini ise, web site sahipleri almaktadır. Daima müşterinin yanında olan firmamız, en iyi hizmeti vermek için reklam ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeye çalışmaktadır. Web tasarım, grafik tasarım, dijital baskı, matbaa ya da reklam alanında firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Mesaj Gönder
1
Whatsapp Destek Hattı
Sitemize Hoşgeldiniz :)
Sizlere Yardımcı Olmak İsteriz. Dilerseniz Mesaj Gönderebilirsiniz.