Adres:
Yeşilkent Mh. 453 Sk. Avcılar
Bize Yazın:
[email protected]
Bizi Arayın:
+90 538 817 12 30
Doruk Reklam

Marka Tescil

Esenyurt Marka Tescil

            Marka tescili hizmetinde en önemli etken markaya konu olacak işaretlerin ayırt ediciliğinin bulunmasıdır. Ayırt edicilik genel olarak marka tesciline konu olmuş tüm isim ve mal hizmetlerinden farklı olma kriteridir. Türkiye genelinde yerleşik olarak bulunan ve ticari faaliyetine devam eden tüm bireyler marka tescil başvurusunda bulunabilmektedir. Marka tescili gereken evrakların tamamlanmasıyla birlikte yapılabilmektedir. Belgeler içerisinde yer alan vergi levha fotokopisi, imza fotokopisi, logo en başlı tamamlanması gereken belgeler arasındadır. Markalar herhangi bir işletmenin varlığını doğrudan temsil etmektedir. Böylesine önemli bir konum yeterince korunmalı ve tescil edilerek hizmetini kanıtlayabilecek belgelere sahip olmalıdır. Marka tescili yaptırmanın tescilsiz markaya göre birçok avantajı yer almaktadır.

 Marka Tescil Hizmeti Nasıl Alınabilir?

            Şirketimiz Esenyurt marka tescil sektöründe uzun yıllardır tecrübeli kadrosuyla hizmet sağlamaktadır. Marka tescili yapmak isteyen tüm kişi ve kuruluşlara gerekli destek sağlanmaktadır. Markanızı tescil ettirdiğiniz zaman en büyük kazancınız haksız kazanç sağlamanın önüne geçmiş olmaktır. Genel olarak başvuru sonrasında 10 veya 12 ay süreyle işlem gerçekleştirilmektedir. Doruk reklam olarak şirketimiz bu konuda gerekli tüm yardımı sunmaktadır. Yaptıracağınız marka tescili firmanızın imajını yükseltecektir. Firmanızın logosunu veya ismini tescil ettirmeniz bir başka firmanın sizlerin bilgilerini kullanmasını doğrudan engelleyecektir. Marka tescili yaparak tüm telif haklarına sahip olmuş olursunuz.

 Marka Tescili Faydaları Nelerdir?

            Konusunu araştırdığınız Esenyurt marka tescil hizmetleri başlığı altında hizmet sağlayan şirketimiz Doruk Reklam, marka tescili yaptırmanın faydalarını firmalara ispatlamaktadır. Marka tescili yaptırarak bünyesinde tek bir isim altında kaliteli hizmet sunduğunu ispatlamak herhangi bir firma açısından oldukça önemli bir durumdur. Firmanızın sektördeki konumunu düşünerek marka tescili yaptırmanız tam anlamıyla şirketiniz açısından büyük avantaj sağlayacaktır.

 Marka Tescili Ne Kadar Süreyle Yapılmaktadır?             Marka tescili uygulanacak firmanın başvurusu sonrasında gerekli tüm belgeler talep edilerek işlemlere başlanmaktadır. Uzun bir süreyi kapsamayacak olan Esenyurt marka tescil hizmeti kısa bir zaman içerisinde şirketinize pek çok avantaj sağlayacaktır. Şirket konumunuzu sabitleyerek alanında sunduğu en kaliteli hizmetin ispatını marka tesciliyle ortaya koyabileceksiniz. Bu şekilde alanında son derece profesyonel bir izlenim sergileyen kuruluş olmayı başaracaksınız.

Mesaj Gönder
1
Whatsapp Destek Hattı
Sitemize Hoşgeldiniz :)
Sizlere Yardımcı Olmak İsteriz. Dilerseniz Mesaj Gönderebilirsiniz.